| Nicoleta_Adriana_1998 a întrebat:

Buna, as avea o intrebare... Mi-am cumparat ieri un haverboard si l-am lasat toata noaptea la incarcat si nu s-a incarcat deloc, pe incarcator imi apare beculetul verde insa el nu porneste deloc si cand il bag inapoi in priza imi apare pe el beculet galben si fara incarcator nu sta deloc pornit, stie cineva?

1 răspuns:
| VeronicaN18 a răspuns:

Poate bateria e dusa sau nu face contact cum trebuie transformatorul de incarcare cu hoverboardul