| 111andreiutzzu a întrebat:

As dori sa achizitionez un aparat de aer conditionat, vreau ceva mai performant...Ce brand, btu, caracteristici sa aiba... buget pana in 4000 lei. Merci

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Lorena7712 a răspuns:

De ce nu te uiti si tu pe site.uri precum olx? Adica nu e ca si cum ne-am ocupa noi cu astea

| CM7YRE a răspuns:

Jumatate din selectie ti-am facut-o eu https://l.profitshare.ro/l/3758654 in rest, cauta sa aiba eficienta dorita (A+++ e ca mai buna, logic ca e si cea mai scumpa aproximativ) cauta sa iti acopere suprafata ta, vezi unde-l pozitionezi, daca doresti sa-l controlezi printr-o aplicatie a telefonului sau nu, si zgomotul produs, daca te deranjeaza. Incearca de pe eMAG, il poti returna in caz de nu esti multumit.

| geani71 a răspuns:

Recomand Viessmann Vitoclima 200 cu Inverter, foarte silentios ca poate fi instalat si-n dormitor fara sa deranjeze si are un consum mult mai mic fara de aparatele clasice. Acum referitor la BTU, depinde unde-l instalezi: 9000 merge la o camera mai mica de genul dormitorului si 12000 pentru living.Se gasesc acum si aparate multi split (adica cu o singura unitate externa) https://www.emag.ro/......D8DM2YBBM/