| laalaa a întrebat:

Asi dori sa-mi cumpar un aparat foto digital performant, dar cu un buget redus. ce imi recomanadati?

7 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Prima data ar trebui sa ne spui de cati bani dispui. happy

| Parintele a răspuns:

Performant cu buget redus nu o sa poti cumpara. In functie de cati bani ai si ce fel de fotografii vrei sa faci poate iti recomandam ceva.

| maniac a răspuns:

Cele mai bune aparate sunt de la nikon, am si eu unu aparat foto digital coolpix l20 cu 10 mpx si face niste poze prea belea dar la filmare nu-i cine stie ce

| pitesti a răspuns:

Samsung ES25 e in carrefour cu 299 de lei thinking am pus o intrebare pe TPU si 4 persoane au zis ca merita banii happy

| laalaa explică:

Geanina: da unde big grin? de pe neet?
si cam 15 mil(vechi), ca mai am unul, dar vreau altul mai performantbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prietena mea si-a luat un fujifilm s2100( e semiprofesional, cred). Are 10 mpx si ea l-a luat undeva pe la 600 lei.Si am mai vazut si canon dar nu stiu sigur de care, oricum tot cu 10 mpx cam la acelasi pret.

| Wicca a răspuns:

Mai pui 300 RON si iti iei un Nikon D3000, este profesional si eu zic ca oferta de mai jos este forte buna. ( http://www.f64.ro/......agine.html )