| morandy100 a întrebat:

Salutare am si eu o dilema, vreau sa achizitionez un aparat foto pana in max 1100 ron. As dori sa ma lamuriti care este cel mai potrivit. Mentionez ca utilizez si macro

2 răspunsuri:
| Liviucu a răspuns:

Toate din gama Nikon. Si, daca esti un tip strangator, recomand cele ce trec de 1700 RON, sunt ceva mai profesionale. Le cunosti dupa... "grosimea" obiectivului. Succes si sa zambesti in poze!

| SGFlorinel a răspuns:

Specifications, technical specifications, technical data, presentations, mobile phones, gsm, accessories, review - www.games-hd.com