| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa imi iau un iPad Air de Craciun si nu stiu daca sa il comand de la Altex sau de la Emag. Sfaturi va rog.
P.S. Este acelasi pret pe ambele site-uri/magazine

2 răspunsuri:
| UrsuPolar a răspuns:

Daca au acelasi pret si doresti sa il achizitionezi din magazinele respective, as alege eMAG. Am avut mai multe produse achizitionate de la ei iar cand a fost vorba de garntie, nu am avut nici o problema. In schimb, nu cred ca am cumparat nimic de la Altex, deci nu stiu cum sta treaba cu garantia la ei.

| Stolniceanu_Iustin_1997 a răspuns:

Eu unul iti recomand sa comanzi de la Altex!