| claudiuxs a întrebat:

as dori sa ma ajutati, daca se poate.Caut un server privat pentru World of Warcraft patch version 4.0.3, un server blizzlike. Multumesc mult.

3 răspunsuri:
| FuKi a răspuns:

Blizzlike de 403 nu este... da iti dau cateva servere ...sunt cateva buguri dar nah nu sa facut server stabil inca.www.hellwow.org,www.rebelwow.net,www.deviantwow.com,www.wowdameon.com,vezi care din astea iti place:D

| ghytzush a răspuns:

Wow.freakz.ro

| Adriam a răspuns:

NU EXISTA SERVERE BLIZZLIKE MAI COPII, nu mai incercati sa gasiti nu este, pur si simplu este imposibil de facut server blizzlike... poate ALLMOST far far away blizzlike.RETAIL e baza, si nu e chiar scump pentru cine vrea ceva frumos happy am jucat si eu o perioada, pana mi-a venit mintea la cap