| anonim_4396 a întrebat:

Buna as dori si eu sa stiu daca este undeva pe net un site de unde sa pot sa imi pun limba romana. multumesc

5 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Repeta intrebarea sa aiba... logica... altfel ...raspuns.///...

| alexandra14 a răspuns:

Dar nu am inteles intrebarea ta... unde sa-ti pui limba romana...la ce?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intreabarea ta este foarte vaga.
daca doresti sa ai un traducator de site-uri automat poti folosi urmatorul link (il pui in lista paginilor salvate ): javascript:var%20t=((window.getSelection&&window.getSelection())||(document.getSelection&&document.getSelection())||(document.selection&&document.selection. createRange&&document.selection. createRange(). text)); var%20e=(document.charset||document.characterSet); if(t!=''){location.href='http://translate.google.com/......ranslate_t care va traduce pagina curenta in limba romana (traducerea nu este tocmai stralucita, dar este utilizabila)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Unde anume doresti sa-ti pui limba romana? ca nu inteleg.am recitit-o de trei ori, insa...nimic.

| freedom a răspuns:

Unde sa iti pui limba romana?happy..sa ai browser in lb ro? sau ce?