| Ioana0002 a întrebat:

Buna! As vrea s afac videochat de pe telefon pe contul xlovecam, pana acum am făcut de pe laptop și de pe un iPhone X, recent mi-am luat iph 13 pro max și nu înțeleg de ce nu merge sa fac de pe acest telefon videochat, ma poate ajuta cineva?

24 răspunsuri:
| shookdazed a răspuns:

Posibil sa nu fie printre dispozitivele aprobate poti incerca si pe stripchat

| RAY a răspuns (pentru shookdazed):

Ba se poate

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Politia te va ajuta sa te prindă odată

| InRezevor a răspuns:

Tuta

| RAY a răspuns:

CristiDinBucurest e legal frustratule

| Ioana0002 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Doamne fereste, eu pun intrebare sa ma ajute lumea, ce crezi ca mi face politia, am omorat pe cinevaz? fac prostitutie?

| TheGreatSouthernTrendkiII a răspuns (pentru Ioana0002):

"fac prostitutie?"
Da.

| Ioana0002 explică (pentru shookdazed):

Ba da este, ca am mai facut pe telefon dar pe cel nou nu merge nu stiu de ce

| Ioana0002 explică (pentru TheGreatSouthernTrendkiII):

Bine pa, am pus alta intrebare

Răspuns utilizator avertizat
| Ioana0002 explică (pentru AlexDorinel):

Eu am o problema, te rog sa pleci daca nu ti convine!

| RAY a răspuns (pentru Ioana0002):

Numa frusrati sexuali

| GabiDumitrescu a răspuns:

Ai instalat aplicatia sau incerci sa il accesezi pe telefon din browser? Iti da erori, ceva? P.S. Daca vrei sa faci mai mult decat asta, sau chestii conexe cu potential (sa vinzi galerii foto unice ca NFT-uri la preturi de-alea de scandal, de cel putin cateva mii de epuroi bucata; sa gasesti ceva pampalai ca virtual sugar daddies; sa faci financial domination, tot virtual; alte strategii de promovare/monetizare), ping me.

| Ioana0002 explică (pentru GabiDumitrescu):

Nu este aplicatie, il accesez de pe telefom din broser, scanez codul de pe laptop

| shookdazed a răspuns:

In cazul in care tot nu iti merge poti contacta moderatori sa le spui problema ta.

| Ioana0002 explică (pentru shookdazed):

Le-am zis nu m au ajutat cu nimic

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Ioana0002):

Aha, am inteles. Ai incercat si cu alt browser? Recomand calduros Brave. https://apps.apple.com/us/app/brave-private-browser/id1052879175

| Mirel4412 a răspuns:

Sincer nu cred ca aici sunt oameni care fac videochat si au fix telefonul tau si fac fix ce faci tu. Vorbeste cu oamenii care sunt admini acolo, ei ar trebui sa te ajute, pana la urma de pe urma ta fac mii de euro pe luna.

| Ioana0002 explică (pentru Mirel4412):

Poate era cineva care știa, nu făcea fix ce făceam eu, in fine

| Ioana0002 explică (pentru GabiDumitrescu):

A mers pe safari, nu stiu pe unde am intrat, dar acum problema e ca ma văd și intr-o parte, nu ma văd drept, asta știi unde trebuie sa intru? Am intrat in setări pe la mirror dar tot nu merge, mersi de browser

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Ioana0002):

Daca merge pe Brave, foloseste Brave. Il folosesti, adblocker excelent fara sa instalezi nimic in plus, primesti BAT care e cryptomoneda lor si a crescut de vreo 6 ori de la sf lui 2020 pana acum. Legat de mirror... no idea. Ar trebui sa ma uit exact sa vad ce setari ai la dispozitie pentru camera. sad

| Ioana0002 explică (pentru GabiDumitrescu):

Multumesc ca m -ai ajutat poate sti si cu camera sa numai fie pe invers, sa ma vad drept

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Ioana0002):

Pentru putin! De obicei cand iti faci selfies stinga si dreapta sunt inversate. Te referi la altceva?

| Lukasssz a răspuns:

Te mai ia si dupa fata.