| User2081996 a întrebat:

As vrea sa aflu parerea voastra despre laptopurile Asus, mai exact modelul asta ------ http://www.emag.ro/......EYSXKBBBM/ -----

Răspuns Câştigător
| alin567 a răspuns:

Este un laptop bun iar daca vrei un sunet mai bun iti poti achizitiona niste boxe iar cu locurile deusb poti sa iti iei un prlungitor usb care sa mai aiba 4 chiar :d

2 răspunsuri:
| fazalunga a răspuns:

Daca vrei sa te limitezi la 2000 lei, poti sa l cumperi cu incredere. eu personal nu l-as lua pentru ca are difuzoare integrate ( deci un sunet nu atat de bun atunci cand rulezi filme sau asculti muzica + are doar 2 usb-uri )

| User2081996 explică:

L.am luat si sunt foarte multumita de el. Multumesc de ajutorbig grin