| anonim_4396 a întrebat:

Buna as vrea sa cumpar o consola Alienware Alpha(cu Intel Core I7) sau Alienware Steam Machine.Ce imi recomandati? In functie de pret,calitate, performanta.(nu imi pasa de OS)

3 răspunsuri:
| cocoman a răspuns:

Sincer asteapta sau cumpara steam machine. Daca tot vrei o consola cu acces la pc. Si itati noul steam controler happy. Consolele Alpha mi e mi se par prea overpriced pentru ce ofera.

| notefree a răspuns:

Alienware alpha nu-i consola este mini pc
Alienware steam machine nu are nicio diferenta pe langa alpha doar ca rulează steam os

| notefree a răspuns:

Mergi pe alpha