| andreilulu18 a întrebat:

as vrea sa imi recomandati care dintre aceste placi video merita mai mult?
http://www.pcgarage.ro/compara/804953,933319,950115,7934 89
Raport calitate/pret, pe care ati zice voi ca e mai ok? Sau ce imi recomandati?

1 răspuns:
| SuciuFlo a răspuns:

Eu ti-o recomand pe aia care zice ca nu e in stoc, eu personal as alege intre aia si GIGABYTE GeForce GTX 970 G1 GAMING 4GB DDR5 256-bit. Cea care nu e in stoc are 512 bit, si pare mai buna, dar iti darantez 100% ca oricare o iei din alea 4 o sa poti sa joci absolut ce joc doresti pe rezolutie maxima si totul pe ultra