| crissuthauu a întrebat:

as vrea sa imi spuneti un program de modicarea videoclipurilor: am mai multe clipuri si as vrea sa tai cateva secvente si sa unesc mai multe videoclipuri impreuna. multumesc anticipat:* nu uitati:; DAU FUNDA:*

5 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Din toate care le-am testat m-am oprit la:Windows mouvie macker, sau windows mouvie macker for vista dacă folosești Windows 7. E pentru vista dar rulează si pe 7.Am testat și funcționează minunat. Apoi ar mai fi ceva cu licență și anume fie editorul video de la nero premium sau editorul de procesare de la camtasia studio.Succes

| W1z4rd a răspuns:

Sony Vegas

| hunterr a răspuns:

Windows movie maker,ImTOO Video Cutter,Video Cutter,Xilisoft Video Cutter, Free Video Cutter, PRVsoft Video Cutter, AVS Video Editor, VideoPad Video Editor. Poti intra pe siteuri de download si cauti acolo dupa cuvintele "video editor" si o sa gasesti mai multe programe

| gangstashit a răspuns:

Windows Movie Maker