| Entryon5 a întrebat:

Buna as vrea sa ma ajutati la o problema la pc, de curand am primit un hard disk de 1TB de la un prieten(motivul daruiri este achizitionarea unui hard disk de 2TB XD) cand am ajuns acasa am pus hard disk-ul in pc am incercat inchis si deschis(cand era deschis se inchidea cateva secunde si se incarca ceva pana 100%)dar mi se pare ca nu mi-l citeste nu apare nimic ar trebui sa-mi apare ceva? Va rog ajutati-ma

2 răspunsuri:
| MortalX a răspuns:

Sigur ai conectat totul cum trebuie? Poate ca Hard disk-ul este defect sau nu ti-l accepta sistemul...

| dannyel86 a răspuns:

Incearca o reinstalare a sistemului de operare pe hardul montat.