| OXxana a întrebat:

Buna,as vrea sa-mi cumpar un laptop. Ce firma imi recomandati? Eu as vrea sa aleg intre Asus si Lenovo ce spuneti?

Răspuns Câştigător
| 1123456789 a răspuns:

Nu conteaza firma, conteaza ce contine ca si componente, cati gb ram are, ce placa video, de cat are procesorul. si de asemenea pretul

8 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Orice aparat e bun daca ai grija de el.
Problema se pune mai de graba la costul pieselor si ale reparatiilor de dupa iesirea din garantie.

| darrio2007 a răspuns:

Eu am un Toshiba Satellite cumparat acum 9 ani si inca functioneaza. De un an mi-am luat altul.Tot Toshiba Satellite, de 1 TB. Recomand.

| dannys a răspuns:

Asus am si eu si il am de 4 ani si merge ca la inceput.(doamne ajuta sa mearga la fel si de aici inainte)

| Adry05 a răspuns:

Asus.

| Mayhem666 a răspuns:

Asus e destul de bun, eu din ala am, dar si Lenovo e bun, am un coleg care are Lenovo, dar lui i s-a stricat dupa 1 an si jumatate, eu il am de mai bine de 2 ani, si inca e foarte bun, mai face cateva fite din cauza unui accident in care a zburat pe jos din cauza surorii mele mai mici, dar in rest e la fel de bun ca atunci cand l-am luat, deci eu iti recomand Asus.

| NAT0 a răspuns:

Aleg Asus că d-ăla am șio.

| Bandit288 a răspuns:

Lenovo

| TheOneTime a răspuns:

Depinde ce doresti sa faci cu acesta. Daca vrei sa te joci, un ASUS te-ar duce mai bine, dar si Lenovo au modelele lor pentru "gaming". Daca nu te intereseaza acest aspect, oricare dintre cele doua, mai bun in specificatii si cel cu o reducere mai buna.
Sper ca te-am ajutat!