| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa-mi iau o tableta si nu stiu ce sa mai aleg, ca daca trecuta mi-am cam luat tseapa, am comandat o tableta crezand ca are 3g ...si ce sa vezi... avea intr-adevar,dar nu inclus, optional, si eu nu vroiam tocmai asta. Asa ca am zis sa intreb pe voi, sa imi spune-ti una pana in 2000 Ron cu 3g incorporat si sa fie de maxim 7inch. Multumesc, funda!

1 răspuns:
| costan a răspuns:

Aici vei gasi o varianta: http://pc-madd.blogspot.ro/2012/11/tablet-pc-lenovo-thinkpad-32gb-3g.html, daca vrei si alte variante urmareste link-ul de la sfarsitul postari si te va trimite pe siteul oficial unde gasesti multe modele si sunt 3D. SUCCES!