| amanda33 a întrebat:

As vrea sa stiu daca exista skinuri de vista pentru xp. As putea sa-mi pun skin de vista pentru xp? vreau sa arate mai bine pc-ul si nu vreau win 7 mi se pare extrem de complicat si la mine xp-ul il tin sa-mi ruleze mai repede calc. Multumesc

Răspuns Câştigător
| PuzzlE a răspuns:

Da exista; mai intai trebuie sa instalezi prog asta:http://www.softpedia.com/......her.shtml; dupa ce instalezi poti sa pui orice tema, inclusiv vista:http://www.guimods.com/best-vista-theme-for-xp/
Succes

3 răspunsuri:
| PuzzlE a răspuns:

Ioana nu-i adevarat; daca instalezi patch-uri atunci risti. ce i-am dat eu e decat o tema;
amanda iti sugerez sa instalezi decat "eren vista" si aero sidebar.

| ioana_6413 a răspuns:

NU FACE ASTA!
Am încercat eu ieri, şi am reuşit să. mi stric calculatorul, de a trebuit să chem pe cineva să îmi reinstaleze windows. ul, pentru că atunci când încercam să deschid calcu, dădea o eroare. treaba ta, dar eu te sfătuiesc să n. o faci big grin

Răspuns utilizator avertizat