| AlexandruAdy a întrebat:

Buna
As vrea sa stiu daca Samsung S7 este o alegere buna

Răspuns Câştigător
| RobertMth a răspuns:

Salut, în privința cu Samsung S7... Eu îți sugerez să cumperi un S6, au cred că dacă cumperi un S6 ești în plus deoarece: S7 nu are nimic foarte "extra" față de S6. S6 are o camera principală mai bună decât S7 și este mai ieftin, S7 are rezistență la apă, dar mă rog, nu o să te duci și să folosești telefonul în ploaie cum este reclama la S7. Singurul plus la S7 este că are un slot pentru card SD, dar eu cred că merită să cumperi un S6 cu capacitate de memorie minim de 64 GB... Și cred că atâta este tot, sper sincer că te-am ajutat. (Dar dacă crezi că vrei un S7 eu nu te opresc, dar îți sugerez să cumperi un S6)

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AlexandruAdy explică (pentru RobertMth):

Am avut s6 edge si vreau ceva mai bun

| RAY a răspuns (pentru RobertMth):

Cum poti recomanda ceva care numai va primi vreun update de Android si care e deja vechi, s7 este cea mai buna alegere, aceste definiti de Android conteaza au si ele rostul lor

| RAY a răspuns (pentru AlexandruAdy):

Daca vrei calitate mergi pe iphone, vrei nervi stai pe Samsung, eu m-am saturat de Samsung

| RobertMth a răspuns (pentru RAY):

În primul rând, acesta este opinia mea proprie, iar în al doilea rând S7 a apărut la foarte scurt timp de la apariția lui S6, deci nu prea are cum să fie cu mult mai bun. Dar mă rog laughing Cât de des apare o nouă versiune de Android

| RobertMth a răspuns (pentru RAY):

Sunt foarte de acord!