| cristiantonea31 a întrebat:

HELLO! big grin As vrea sa-mi iau un Samsung galaxy S2... e o alegere buna?

8 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Buna, eu zic ca merita bani! O prietena de-a mea are acest telefon si este foarte multumita de el. Din cate stiu eu nu l-a dus niciodata la reparat si. ma rog ii place foarte mult big grin.

| pwp a răspuns:

Am eu si e genial.ti-l recomand happy
Eu l-am luat cu 15 milioane...sa-mi zici daca il gasesti mai ieftin.

| MitroKta a răspuns:

It's perfect!

| FuckSchool a răspuns:

Da este o alegere buna, acest telefon merita banii happy.

| HonneOnna a răspuns:

Da,este

| Daddyy a răspuns:

Daca il scapi odata calumea pe jos laughing s-a dus. dar cred ca merita

| Vladut122 a răspuns:

Eu cred ca S3 ar merita mai mult pentru ca are alt procesor! cateva milioane fac diferenta!

| Nesquick a răspuns:

Nu, am eu acest telefon, si nu! Are probleme mari cu softwl. Ai sa vezi imediat dupa ce iti expira garantia, adioswinking