| Cips22J5 a întrebat:

as vrea sa sa imi cumpar un telefon Samsung j5.Ar fi o alegere buna?(spuneti de ce)

4 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Telefonul Samsung Galaxy J5 este o alegere foarte buna, daca te abonezi la Supernet Red 19 (Vodafone), ai internet la liber, fara spotul Wi-Fi activat!

| RaduTN a răspuns:

Salut! Din punctul meu de vedere este foarte ok la pretul acela. Am avut ocazia sa "ma joc" cu un J5. Parerea finala, este ok. Camerele sunt decente, se misca fluid, ecranul raspunde repede. Nu am intalnit probleme. Te poti uita si pe YouTube la review-uri.

| ExprimareLibera a răspuns:

În niciun caz. Telefoanele ieftine de la Samsung suferă de lag după un scurt timp de la achizitionare

| Nicoleta4000 a răspuns:

Cred ca da, deoarece de aia