| Cristiana0000 a întrebat:

As vrea sa stiu daca se poate pe facebook sa nu mai apara prietenilor mei ca am dat like altor persoane, gen "Cristianei ii place fotografia." Mersi

Răspuns Câştigător
| trăncănici a răspuns:

Nu se poate! Am încercat eu.Tu poţi să opreşti notificări de la alte persoane, dar nu poţi opri notificările de la tine să se afişeze la alţii.

3 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Nu,nu se poate.ai niste obtiuni la private profil dar daca dai sa nu iti vada ca iti plac pozele s-ar putea sa mai schimbi si alte date! incearca sa vezi!

| sensualus a răspuns:

Da daca setezi sa vezi numai u

| sensualus a răspuns:

Daca setezi sa vezi numai tu