| marioxxl11 a întrebat:

As vrea sa stiu daca telefonul Samsung Galaxy Mini are instalat yahoo messenger sau trebuie descarcat de pe net. Va multumesc

Răspuns Câştigător
| introduaicinumele a răspuns:

Se downloadeaza gratis de pe Android Market, de acolo se pot lua mii de aplicatii pentru telefoanele cu android. Iti trebuie WI-FI pe telefon, de duci la setari, comenzi wi-fi si vezi daca gasesti o retea wireless, conecteazate, deschide programul market, apasa pe butonul cu o lupa sau pe lupa din deaprta sus, scrie yahoo si iti va aparea acolo messu, da e el si instal. Gata atata a fost!