| gedderth23 a întrebat:

.Astazi ma voi duce sa imi iau o cartela cu acelasi numar ca a actualei cartele.As vrea sa stiu daca voi avea aceeasi agenda; caci numerele de telefon sunt salvate in ea; si aceeasi extraoptiune activata? Sunt pe cosmote.Ca cat ma va costa?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Agenda la noua cartela e goala, va trebui sa o completezi manual sau daca ai numerele salvate si in telefon le poti salva in sim. Extraoptiunea ramane activata.