| danielaabalan a întrebat:

Azi am observat că laptopul meu nu vrea să pornească. Inițial se auzea că se deschide, îmi aparea săgeata de la mouse si nimic altceva, ecranul era negru. După mai multe încercări de a apărea imaginea îmi apărea să mă loghez, să - mi pun parola. Nici bine nu încerc să apăs pe o tastă că imaginea dispare si rămâne doar săgeata de la mouse, ecranul devine negru. Știe cineva ce pot face? E laptop Asus, în al de aproape 2 ani. Mi-ati fi de mare ajutor dacă mi-ati da o combinație de taste, nu știu, ceva. Mulțumesc, anticipat!

1 răspuns:
| sensationgirl a răspuns:

Cel mai probabil ai probleme cu hard disk-ul, dar mai bine te duci la un centru de repartii