| Denisadrian17 a întrebat:

Salut.
Ma jucam pe laptopul meu si dintr-o data mi se face ecranul negru, sting laptopul, si cand il aprind si vreau sa bag parola, apas pe taste dar nu scrie nimic, nu merge. Ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

Ecranul merge? Îți apare meniul acela? O fi tastatura problematică

| Denisadrian17 explică (pentru ReddY25):

Da, ecranul merge, dar nu cred ca e ceva de la tastatura pentru ca inainte sa mi se faca ecranul negru tastatura mergea.
In urma cu cateva zile mi-am bagat fara sa vreau 4 virusi in laptop descarcand un fisier de pe yt, dupa cateva minute dupa ce am descarcat-o mi-a dat crash laptopul dar dupa ce l-am aprins pana azi nu am mai avut nici o problema.

| Denisadrian17 explică (pentru Denisadrian17):

Ma gandeam sa reinstalez windowsul doar ca nu stiu cum pot face asta daca nu pot debloca laptopul.