| Bnnkaxka a întrebat:

Bună bună, știe cineva vreo aplicație de editare a videoclipurilor?! Vreau sa lipesc un sticker făcut de mine, pe un personaj dintr-un clip, dar atunci când personajul se mișcă, sa se miște și stickerul, avusesem o aplicație de genu acum câțiva ani, dar nu o mai știu, sper ca știți voi vreuna.
Scuzați categoria, nu știam unde se încadrează întrebare. =)

2 răspunsuri:
| literallythesamebruh a răspuns:

Poți încerca CapCut sau KineMaster. Eu cu ambele am făcut genul ăsta de edit.