| 2AN7 a întrebat:

Calculatorul meu nu a mai fost bagat in priza / pornit de un an si ceva. Acum cand incerc sa il bag se deschide o secunda si dupa aia se opreste. Si nu este de la testul BIOS(nu face sunetul acela doar se aprinde beculetele de parca se deschide si dupa se inchide direct)

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Reseteaza biosul.scoate bateria memoria ram bag-o la loc

3 răspunsuri:
| BostanDaniel1974 a răspuns:

Verifica toate cablurile un Refres reactualizare

| TheRealFantasy a răspuns:

Deschide unitatea din spate din suruburi si curat-o de praf.
De asemenea uita-te si la componente, se poate ca unul din ele sa fie ars desi ma indoiesc ca asta e cauza.

| dante94 a răspuns:

Incearca sa conectezi si un alt monitor(poate e ars). Daca intra in bios incearca sa-i schimbi windowsul