| Teodora341 a întrebat:

Am net de la Orange,router,si azi am dat din greseala peste prelungitor si l am scos din priza (routerul era bagat in priza) si de atunci nu mi se mai aprind beculetele alea la el. se aprinde doar primul, care arata ca e bagat in priza. l-am scos si l am bagat iar in priza, i am dat reset..si tot degeaba. ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| NH4OH a răspuns:

Pff, mi s-a întâmplat de foarte multe ori. Nu știu cum să îți explic, sincer, dar sună la cei de la Orange. Sunt obligați să vină și sigur ți-l vor repara happy

3 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Pentru asistenta privind echipamentele, te rugam sa apelezi numarul 408 si colegii nostri de la Departamentul Orange Experts te vor ajuta.
O zi buna,
Orange helper

| mihai69 a răspuns:

Sună la oranj - de aia le dai bani, pot să asigure și asistență tehnică!

| Teodora341 explică:

Va multumesc! Am sunat la ei si mi au spus sa l duc la un magazin Orange ca trebuie sa bage routerul in service.