| adi123_2132 a întrebat:

Cand laptopul meu si-a facut update-urile azi dupa ce sa repornit nu-mi mai porneste windowsu. Scrie jos in dreapta ca, copia de windows nu este valida. Pot sa folosesc meniul din alt+ctrl+delete si sal opresc sau sa-i dau restart. Am windows 7. Se poate restabili sau trebuie sa fie bagat iar windowsu?

3 răspunsuri:
| RazzyFUnik a răspuns:

E cam complicat sa il restabilesti sau nu depinde de update incearca cu win7loader sau programe cv de genul
daca nu merge reinstall si nu ii mai da update iti umplii hardul aiurea merge la fel de bine si fara

| Hirako a răspuns:

Pai ai windows furat, copil copac.Cum naiba sa-l lasi sa-si faca update? Crezi ca cei de la Microsoft sunt atat de prosti incat nu vad ca o copie se conecteaza la reteaua lor de download-updates?

Reinstaleaza windowsul si un-i mai face update.