| PaulW a întrebat:

Buna care imi zice daca Samsung Star ar fi o alegere buna ca telefon? sau ar trebui sa iau Corby? mersi

Răspuns Câştigător
| Aurelia_6050 a răspuns:

Eu iti recomand Samsung Star, deoarece dintotdeauna am stiut ca aceasta marca - Samsung, este foarte buna, atat ca aparat foto, camera video, cat si ca telefon mobil.
Dar acum depinde si de preferintele tale, daca tu doresti Corby, cumparati`l pe acesta. Succes!

9 răspunsuri:
| NimeniAlta a răspuns:

Nu stiu cum e Corby dar Star il am eu.Si sunt multumita de elhappy Bateria tine cam 5 zile, cu toate ca fac poze, descarc, filmez, scriu mesaje, ascult muzica. Si partea buna e ca se incarca atunci cand il cuplezi la pchappy

| Ady_9137 a răspuns:

Samsung star e mai bun

| lilboutique a răspuns:

Eu am corby, e foarte dragut; x

| Catalin_7873 a răspuns:

Eu ti-as recomanda un Nokia, deoarece este cel mai fiabil :)
http://gsmland.ro/viewBrand.php?brandId=1&p=1

| ViseColorate_4467 a răspuns:

Nu stiu nici unul cum este pentru ca nu am avut dar ca design parca e mai dragut corbybatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

+1 pentru Samsung Star

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cat de bun e Samsung Star dar Corby au niste colege de-ale mele si sunt foarte multumite de el.

| littlegraycat a răspuns:

Si eu as alege tot Samsung star...

| monyk2000 a răspuns:

Eu cred ca samsung corby este o alegere foarte buna! Imi doresc si eu un corby dar n-am bani sad!