| wolfves a întrebat:

Caut si eu un program gratis si bun de editat video-uri. As prefera sa nu aiba watermark sau macar sa imi spuneti un program cu care pot sa il tai din video sa nu se vada (watermark-ul sa fie cat mai mic si de preferat intr-un colt).
Cel mai important lucru, pe langa faptul ca vreau sa pun video-uri, poze si muzica + sa il pot salva sau incarca pe Youtube (dar asta se poate cam la toate), este ca am nevoie neaparat sa aiba un fel de green screen. O sa pun niste video-uri (de la un joc) care au fundal gri (nu au umbre sau altceva, e o culoare stabila si constanta) si vreau sa inlatur acel gri si sa pot muta personajul unde vreau eu pe alta poza pe care o voi pune.
Sper ca ati inteles si multumesc pentru raspunsuri! Am cautat azi aproape toata ziua unul, am incercat cu Videopad (nu stiu sigur daca merge sa inlatur acel gri, poate nu stiu eu, o sa ma mai uit), Filmora (are un watermark imens), videostar nu imi merge. Si Camtasia are un watermark transparent si mare, pe tot video-ul. (am incercat odata sa pun altul, dar nu a mers).