| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de telefonul mobil HTC Desire 10 Lifestyle? Sau aveti alte optiuni mai bune? Dar pretul sa nu fie mai mult de 1.500 de lei. Ma intereseaza rezolutia camerei foto, memoria interna, dar si aspectul. Plus altele.
Si ce baterie externa imi recomandati? Una care sa incarce de mai multe ori.
Multumesc!

6 răspunsuri:
| Eduard619 a răspuns:

Allview P8 e la reducere eMAG in perioada asta.
Galaxy J7/J5
Iphone 5S
Galaxy A3

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna! Huawei este o marca buna, P10 Lite cred ca este o alegere cu care nu ai da gres. Iti atasez un link de la eMAG cu produsul si detalii https://www.emag.ro/......DBNW57BBM/

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

De obicei la telefoanele HTC moare touchul in 2 ani.

| BlueFox a răspuns:

Xiaomi Mi 5/ Mi 5 Plus este cea mai buna alegere. Pozele ies extraordinar de bine. Aceasta este o poza facuta cu Mi5 -http://i.imgur.com/xZX9TfE.jpg. Filmeaza in 4k, 64gb memorie. Are al doilea cel mai bun procesor de telefoane din lume (SnapDragon 820)