| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre firma Lenovo? Ce experienta ati avut cu aceasta? O recomandati? (pe mine ma intereseaza un laptop)

Răspuns Câştigător
| NLS a răspuns:

Lenovo nu am avut personal, dar ii cunosc valoarea.
Eu am HP pentru ca am avut de ales intre HP, DELL, Lenovo si Fujitsu, si HP a avut cele mai multe bile albe (capace pentru inlocuit super usor HDD, SSD si RAM) + un design foarte curat.

Daca vrei laptop de uz general sau chiar de gaming, poti merge linistit pe Lenovo sau Asus.
Daca e de uz general, merge si HP sau Dell.

Brandul conteaza exact acolo unde caracteristicile tehnice sunt identice.

In rest, ia ce poti mai performant si mai nou in bugetul tau.
Si daca vrei sa te si joci, fereste-te de procesoarele economice (Cele de la Intel cu U in coada) si cauta ceva cu video dedicat, preferabil de la nVidia.

1 răspuns:
| RobertMoon a răspuns:

Lenovo este o firma foarte buna de laptopuri, se recomanda cu numele asta e clar, nu uita. Cele mai bune laptopuri de gaming sunt facute de Lenovo, iar asta spune tot. E o firma foarte foarte buna, recomand.