| 123454321 a întrebat:

am o întrebare? Ce părere aveți de firma Lenovo. laptop-urile făcute de ei sunt bune?

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Cele mai bune, da nu astea noi de sunt pe piata, ci astea din seria business class, dar care au preturi pe masura: http://www.epasystems.ro/product/laptop-lenovo-thinkpad-l420-core-i5-2540m/

| MskDesign a răspuns:

Sunt foarte bune.Probleme au si marele marci.Ee,cel putin, am gasit probleme la marcile de laptop-uri precum Asus, Acer, Samsung si HP.Mai tine si de cum este ingrijit un laptop, in modul in care este folosit sau chestii de acest gen.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Recent am cumparat pentru cineva un Lenovo de la Emag, super pret 1299 lei, super performante dual core, 4GB RAM.
Ai mai jos adresa pentru Emag.
http://bit.ly/1eGS1nm

| bistarcro a răspuns:

Sunt foarte bune! Am avut unul(care mi s-a furat) care era mult mai bun decat unu Asus cu aceleasi componente... Dupa 1 luna aluia i se misca foarte greu si mie mi se misca foarte bine...Ei fac laptopuri foarte bune, desigur e parerea mea, dar asa mi s-a parut