| bibi99p3ty a întrebat:

ce programe de modificat poze stiti? Unele mai bune...imi puteti da site-uri de unde sa le descarc?

Răspuns Câştigător
| Sorynutza_2878 a răspuns:

Pai cel mai bon e PhotoScape...cu siguranta il vei adora daca vei sti sa-l folosesti...scrie la google photoscape download free si iti apare sigur un like unde sa descarci.baftawinking.daca vrei alte idei de programe mai sunt:
photoshot(nasol)
photoshine(cunoscut si mumos)
photoinstrument(face lucrurile sa dispara din imagine)

8 răspunsuri:
| eXtreme21 a răspuns:

Buna!
Adobe PhotoShop CS3 este versiunea 10 a celui mai cunoscut program de prelucrare fotografii si editor grafic.
Este unul din cele mai populare editoare foto din industria artei.
Uite aici link de dawnload;): http://www.idownload.ro/modules/wfdownloads/singlefile.php?cid=15&lid=1364

Răspuns utilizator avertizat
| Andriux a răspuns:

Cel mai bun program de editat poze este Adobe Photoshop, dar e ceva mai dificil. Dacă vrei ceva simplu şi uşor de folosit PhotoScape-ul poate fi o alegere bună. Ca să le descarci caută smplu pe Google. (de exemplu: "PhotoScape download")

| bibi99p3ty explică:

Ms mult soryna...imi este de folos raspunsul tau.

| Innka a răspuns:

Photoscape si cu photoeditor poti kurata fata de pistrui, coshuri etc...

| SkyLZo98 a răspuns:

Poti lua si photo portable e destul de bun pentru editare de poze