| umbra09 a întrebat:

Buna ce sobwoofer se folosesc la zilele turzii zilele campiei zilele clujului zilele etc ce subwoofere aveau de iti batea ficatun tine big grin?

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Alea sunt echipamente profesionale active sau pasive dupa caz. Oricum, sunt foarte scumpe, iar sa bagi asa ceva in casa sau in bloc = mega proasta idee. Daca vrei de interior, dar tot asa, de te lasa lat daca ai probleme cu inima: http://www.magazinuldemuzica.ro/Boxe-_-c116.html Cauta la boxe active/pasilve si boxe bas active sau pasive.

| Limitless007 a răspuns:

Ficatu-n*. De obicei folosesc Pioneer.