| TAzOVsKY a întrebat:

cine am poate ajuta cu cateva lucruri :
1 De unde pot sa downloadez videoclipuri ca cele de pe youtube
2 Cu ce program pot "taia" videoclipurile, sa iau o mica parte din ele
3 Cu ce program se pot modidica piese, sa iasa tip dj!

Răspuns Câştigător
| icsbooy a răspuns:

Cel mai tare program si usor de folosit...descarci orice melodie si video indiferent ca e youtube trilulilu redtube, etc este livedownloader, pentru decupat este easyvideospliter si pentru modificat tip dj ca sa bagi efecte si alte tampenii...virtauldj 6winking succeswinking

2 răspunsuri:
| Puppi a răspuns:

1.youtube downloader : http://youtubedownload.altervista.org/
2. Winsows Movie Maker( il ai in Start/All programs)
3.Virtual Dj(cel mai simplu) si mai bun Traktor!
Fundita?

| madydeea1 a răspuns:

Pentru 1 si 2, e bun youtube downloaderul, pentru 3 e bun Vitrual Dj Home.Bafta!