| Kelly a întrebat:

cine stie ce face adobe shockwave player si daca pot sa il sterg?big grinmc.

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

De şters se poate dar nu îţi recomand mai ales dacă mai joci jocuri on line sau de pe shockwave. Ăsta este un player ce este folosit de unele site-uri cu jocuri şi nu numai, deci recomand să îl laşi acolo că nu cere de mâncare.Succese

6 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Il poti sterge

| pepe a răspuns:

Dacă îl ştergi nu o să mai vezi paginile de internet şi nu o să-ţi meargă unele jocuri.

| Mişu_7703 a răspuns:

Poti sa'l stergi, dar nu vei mai putea viziona video'uri pe youtube sau orice alt site.laughing

| cornelm1976 a răspuns:

Primul sfat SIGUR: NU IL STERGE! Nu iti ocupa mult spatiu si nu esti expusa niciunui potential risc! Shockwave Player displays Web content that has been created by Adobe Director: dazzling 3D games and entertainment, interactive product demonstrations, and online learning applications.

| Filip_Seba_1999 a răspuns:

Nu e nevoie sa il stergi deoarece ocupa putin spatiu si ai nevoie de el pentru unele jocuri 3dwinking

| Cezar_Buta_1991 a răspuns:

Nu recomand de sters...dar shockwave player este o interfata pentru jocuri online 3d si 2d plus sunt sute de siteuri care folosesc aceasta interfata. dezinstaland-ul vei avea probleme pe acele siteuri cu vizualizarea de continut!