| FetitaCuChibriturile a întrebat:

Cineva care se pricepe cu comenzile de pe siteu-rile din strainatate, gen ebay... stiti cumva cat sunt taxele de livrare daca comand una dintre aceste carcase care costa 5, 75 dolari [vreo 20 de lei ]? Cam cati bani as plati in total? http://www.ebay.com/......1116477318

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Vezi ca mai jos scrie "shipping".
O sa te coste GBP 0.99 Adica 1 lira (5-6 lei) in plus.

| hp8510p a răspuns:

Daca ai intrat pe site-ul din America (.com) o sa-ti ia mai mult decat de pe site-ul din Anglia (.uk) pentru ca Anglia este in UE si transportul este mult mai ieftin.Intra pe ebay.uk daca vrei o livrare mai ieftina