| angiii231313 a întrebat:

CND DESCHID CALCULATORUL IMI APARE O CASUTA IN CARE SCRIE:
do you want to restore your computer using System restore?
startup repair can try to restore your computer to an earlier point in time when it worked correctly
this repair will not change personal data, but it might remove some programs that were installed recently. you can not undo this restartion
Ce sa fac sa dau click pe butonul cu restore?
Calculatorul nu este al meu si imi este frica sa nu stric ceva.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu-l strici. Poti sa-i dai restore linistit sau sa reinstalezi Windowsul. Cum vad ca esti incepator trebuie sa-i dai restore si sa ai DVD-ul cu Windowsul introdus in unitatea DVD. Daca-i trebuie ceva sa-si poata lua.

| Nelu62 a răspuns:

Daca ai instalat ceva da-i restore. Nu ii convine ceva de la o instalare recenta.