| piisycutzza a întrebat:

Cred ca totta lumea stie despre carcasa de telefon care se asaza pe spatele telefonului si protejeaza numai spatele. Cred ca stiti si de husa care se lipeste de telefon sau de carcasa. O prietena are carcasa si de carcasa e lipita husa. A incercat sa o indeparteze, dar raman fasii de husa pe carcasa. Carcasa poate fi indepartata si curatata de fasiile de husa de un specialist?

1 răspuns:
| Yuky12 a răspuns:

Da. Daca găsești o persoană care se ocupa. Sau pune acetona pe suprafata