| anonim_4396 a întrebat:

Buna cred ca v-am plictisit cu intrebarea ca de ce nu mi se vede bine poza de la avatar la mes.in fine am incercat sa reinstalez toate versiunile de mess dar in zadar si chiar atunci poza nu se vedea deloc.cred ca v a trebui sa reinstalez windows-ul voi c credeti? posibil sa am virusi in pc cred

Răspuns Câştigător
| mistikk a răspuns:

Si mie mi se evde la fel si nu sunt singurawinkingcred ca este o problema de la yahoowinking

3 răspunsuri:
| haifisch a răspuns:

rolling on the floor Ce lume disperata! Cum sa pui windows nou pentru ca nu ti se vede poza? laughing Da-o-n ma-sa de poza.

| Flaviu_7397 a răspuns:

Da, problema e de la cei de la Yahoo!

| allix a răspuns:

Asa patesc si eu cu poza de la avatar. Si este de la mess ca virusi sigur nu am prea multi ca scanez in fiecare zi calculatorul big grin Nu te mai chinui sa mai instalezi toate versiunile de mess si nu cred ca e necesar sa reinstalezi windows-ul doar pentru o poza.