| anonim_4396 a întrebat:

Bună!
Credeți că ar fi posibil ca prin aplicații de hack să afle cineva conversațiile de pe WhatsApp?

6 răspunsuri:
| Irimia_Bianca_2000 a răspuns:

Nu este posibil așa ceva, deoarece le trebuie numarul de telefon

| Heureuse a răspuns:

Din cate stiu este foarte bine securizata de ei.

| Neo12 a răspuns (pentru Irimia_Bianca_2000):

Păi şi dacă ştiu numărul?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

WhatsApp are mesajele criptate, stai linistit ca nu iti vede nimeni mesajele

| 17Ioana a răspuns:

Aplicatii Hack nu exista pentru Whatsapp, doar Politia poate cere mandat si sa vada ce ai vorbit tu, dar si asta este mai complicat, doar in cazul in care esti un infractor, dar nu cred ca este cazul.
Daca te gandesti doar la amici sau ceva de genul acesta, stai linistit. Nu are cum sa-ti citeasca mesajele.

| 223kkk a răspuns:

Da este posibil.
Dar daca tu ii dai acces.