| Zellen a întrebat:

E posibil ca cineva sa poata urmari conversatiile de pe whatsapp, facebook, mesaje de pe telefonul cuiva? Adica de exemplu sa vada pe telefonul lui ce vorbesc eu pe telefonul meu.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, stiu ca era un progam. Un de de keylogger, dar trebuia sa iti trimită prin bluetooth un fisier. Numai stiu exact cum se numeste, si in plus, mai avea si camera frontala pornita tot timpul (sau cea din spate daca nu exista frontala)

| armos a răspuns:

Poate vedea pe facebook doar daca are parola ta! in rest doar un hacker poate sa iti vada mesajele de pe whatsapp si telefon.

| iBaws a răspuns:

Desigur. Dacă persoana care îți urmărește conversațiile îți știe parola sau a avut acces la telefonul, PC-ul tău sau ai fost destul de neglijent încât să accepți orice fișier de la "prieteni" încât să obții un KeyLogger da, se poate să-ți urmărească conversațiile.

| Zellen explică (pentru iBaws):

Pai nu am "interactionat" laughing in niciun fel cu alt telefon

| Husqvarna a răspuns:

Dacă îţi ştie parola contului şi adresa, da. Dacă nu, nu.

| Adelin_Velcotă_1998 a răspuns:

Doar dacă are parola de la facebook, sau daca cineva își schimbă hard-ul din telefon cu hard-ul tau, ex sa aveti telefoane la fel, dar in rest nu.

| danutzu96 a răspuns (pentru Adelin_Velcotă_1998):

AAA? Hard in telefon? Te referi la HDD?