| Alexyaacool a întrebat:

Bună!
Ce aplicatii stiti? Orice,în afara de Facebook,Messenger, WhatsApp... happy
Mulțumesc ¤_¤

Răspuns Câştigător
| bibi183 a răspuns:

Viber, Skype, Yahoo messenger, KakaoTalk, Kik messenger, Line, Tango...

3 răspunsuri:
| Anonimuserr a răspuns:

Yahoo messenger, Skype
Sper că te-am putut ajuta.
LE găsești fără probleme în Google Play.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Aplicatii pentru ce? ca exista milioane

| spider13 a răspuns:

Pai aplicatii sunt multe dar avand in vedere ca ai dat exemple pentru chat/ video... eu folosesc doua care sunt chiar foarte bune Viber pentru chat si trimis poze repede iar pentru video eu folosesc Skype si chiar nu am avut probleme cu ele. depinde si de telefon cred tongue