| Andreishmek a întrebat:

Buna cum modific la calculator cand un timp nu stau la calc ecranu trece pe modul eco (negru fara activitate) dau din mouse si revine la loc asa in fine cum modific durata de inactivitate la mine intr-un minut de inactivitate trece pe modul eco cum pot mari timpul de inactivitate am windows 7 pe 64 bit pls dau funda

1 răspuns:
| Kramerwalt a răspuns:

Click dreapta-proprietati-screen saver-wait si maresti acolo numarul pui 20 la 10 cum vrei tu!