| Anonimous343 a întrebat:

Buna!
Cum pot descarca Microsoft Office 2007/2010 versiunea completa pe calculator? (fara sa-mi cera parola)
Sau de unde pot sa-l cumpar?
Multumesc.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca vrei gratis folosete OpenOffice. Il gasesti pe site ul oficial si e la fel de bun ca cel de la Microsoft care e pe bani

| gelu1970 a răspuns:

In pagina Microsoft poti sa cumperi office 2010 sau 2013. 2007 cred ca e descatalogat. Ca sa descarci sunt pagini insa aici un e incurajata piratería deci un pot sa las link.

| tomthecat a răspuns:

Dacă foloseşti sistemul de operare Windows 7 sau Windows 8, poţi să-ţi cumperi o licenţă de MS Office 2013 (în limba română sau engleză) care costă 610 lei (cu TVA inclus) :

http://www.microsoftstore.com/.......263335200

| XxxanemaryxxX a răspuns:

De la un magazin special de caculatoare