| DJMryo a întrebat:

cum pot face sa joc jocuri online de pe o tableta am android 4.4 procesor quad core. Ce plugins-uri imi trebuie? funda +vot!

3 răspunsuri:
| PuFoSeNiEOo a răspuns:

Salut! Iti trebuie:
1. Cea mai noua versiune Adobe Flash Player pentru a vedea jocul.
2. Te joci!
Eu cam atatea stiu. Mai poti cauta si tu pe internet! FUNDA!

| ciprisuper a răspuns:

Nu iti trebuie plugins special doar scrie plugins tableta... daca nu merge nesh ce sa iti spun mie mi-a mers

| ciprisuper a răspuns:

Nu iti trebuie plugins special doar scrie plugins tableta... daca nu merge nu stiu ce sa iti spun mie mi-a mers.