| Catalinxxxx a întrebat:

Buna cum pot sa imi rezolv problema la facebook si google tot imi apare chestia asta Conexiunea a fost reinițializată

Conexiunea cu serverul a fost reinițializată în timp ce se încărca pagina.

Acest sait poate fi indisponibil temporar sau prea ocupat. Încercați din nou în câteva
momente.
Dacă nu puteți încărca nicio pagină, verificați legătura la rețea a calculatorului
dumneavoastră.
Dacă calculatorul dumneavoastră este protejat de un paravan de protecție sau un proxy, asigurați-vă că
Firefox are permisiunea de a accesa internetul... Dar restul merg de pilda you tube si altele. Dau funda celui care ma ajuta

2 răspunsuri:
| AlinnJe a răspuns:

Incerca google chrome si eventual reinstaleaza Firefox-ul.

| kyGirL a răspuns:

Ii de la net! Reinstaleaza-ti din nou progamu si daca nici atunci nu merge suna-i pe aia de la care ai netu si spune-le sa rezolve problema cu netu.