| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa nu mai am urmaritorii pe care ii am pe Facebook? (Fara sa le dau block)

1 răspuns:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Buna!

Nu cred ca poti sa controlezi exact persoanele care te urmaresc, doar sa modifici setarile publice, astfel incat doar prietenii, prietenii prietenilor sau orice persoana ar putea sa te urmareasca.

Dai la Setari - Postari publice - Cine poate sa te urmareasca.

Vezi si: https://www.businessinsider.com/how-to-remove-followers-on-facebook

Numai bine! ^_^