| asdfcffcvgvv123 a întrebat:

Cum pot sa scot pe cineva de la block de pe Instagram, daca aceasta persoana mi-a dat block si ea. Daca dau la conturi blocate pe imaginea lui nu mi apare nimic. Cum pot rezolva aceasta situatie?

4 răspunsuri:
| Anonima0879 a răspuns:

Cauti exact cum se numeste persoana si iti apare în locul butonului de urmărire sau mesaj deblocheaza si apeși acolo happy

| asdfcffcvgvv123 explică (pentru Anonima0879):

Pt ca ne am blockat reciproc nu mi mai apare nimic si nici acelei persoane, de aceea nu stiu cum sa rezolv problema

| cfrtobias a răspuns:

Ai descarcat cumva aplicatia?

| Anonima0879 a răspuns (pentru asdfcffcvgvv123):

Atunci nu cred ca stiu